Hliníková okna

hliníkové okno az-45

HLINÍKOVÁ OKNA AZ-45
AZ-45 je moderní hliníkový systém používaný pro výrobu neizolačních architektonických prvků uvnitř budov, jako jsou příčky, okna, dveře, vč. posuvných, předsíně, výlohy, pokladny, vitríny apod. Konstrukční hloubka profilů je 52,6 mm pro okenní profily a 44,6 mm pro ostatní profily

 

 


hliníkové okno ac-62

HLINÍKOVÁ OKNA AL-62
AL-62 je hliníkový tepelně izolační systém, určený pro vnější okna, výlohy a dveře, včetně posuvných. Skládá se ze dvou hliníkových profilů, uprostřed propojených tepelně izolační vrstvou. Okenní křídlo má šířku 70 mm, ostatní 62 mm. Šířka profilů a jejich konstrukce zajišťuje velmi dobré pevnostní a tepelné parametry při zachování nízké ceny.

 

 


hliníkové okno ac-77

HLINÍKOVÁ OKNA AC-77 HI
AC-77 HI je hliníkový tepelně izolační systém určený pro stavby vyžadující vysoké parametry tepelné izolace. Je možno vyrábět okna, výlohy a dveře, včetně posuvných. Vysoká tepelná izolace profilů je zajištěna zvýšenou hloubkou profilu, která je 85 mm pro okna a 77 mm pro ostatní profily a více složkovou konstrukcí tepelných vložek, která zajišťuje i větší tuhost profilu.